Kokapstrāde

Drukāt

Zemzarīši AB, SIA, Cirsmu pirkšana, mežizstrāde Latgalē, Zemgalē, Vidzemē

Sala, "Katlu māja", Salas p., Jēkabpils n., LV-5230
Kokapstrāde Jēkabpilī, kokmateriālu tirdzniecība Jēkabpilī, harvestera pakalpojumi Jēkabpilī, skaldīta

Blīgzna, SIA

Ērberģe, Liepu 8, Mazzalves p., Aizkraukles n., LV-5133
Mežizstrāde, izstrādā mežus, cirsmas. Mežizstrādes darbi. Pērk cirsmas, cirsmu uzpirkšana, pirkšana. Pērk mežus, zemi. Zemes pirkšana. Mežu pirkšana. Meža vedēja pakalpojumi, koku vedējs. Meliorācija. Ekskavators, ekskavatora pakalpojumi. Mežizstrāde, mežu pirkšana, zemes, zemju pirkšana, (Aizkraukle, Aizkraukles rajons, novads,

Vilku meži, SIA

"Ķirši", Smārdes p., Tukuma n., LV-3129
Apraksts: "Vilku mežu" pamatdarbības veids ir mežizstrāde un mežkopība. Kā papildus nodarbe ir teritoriju sakopšana, koku izzāģēšana, zāles pļaušana un mulčēšana, zaru šķeldošana. Pildot darbus,veidojas materiāli,kas tiek piedāvāti pārdošanā:malka apkurei,šķelda kūpināšanai un mulčēšanai. Vēl attīstās kokapstrāde – darbu procesā iegūtie baļķi tiek pārstrādāti dēļos un brusās

Arbora, SIA

Visplašākā zāģmateriālu izvēle! Piegāde visā LV!
"Vilkāres", Codes p., Bauskas n., LV-3901
Apraksts: SIA "Arbora" specializējas dažādu veidu kokmateriālu ražošanā, tirdzniecībā, iepērk oša un ozola zāģbaļķus, malku. Uzņēmums piedāvā kurināmo: malku, briketes, granulas, kūdru, ko piegādā ar savu transportu. Struktūrvienības atrodas Vecumniekos, Rīgas 37A un Bauskā, Salātu 25.

MDG, SIA, Celtniecības un remonta darbi

Klaipēdas 5-1b, Liepāja LV-3401
Apraksts:

MDG, SIA -  pozitīvi domājoša kompānija kas nodarbojas ar celtniecību un būvgaldniecību. Veicam dažāda veida un grūtības pakāpes iekšdarbus un ārdarbus. Atjaunojam ēkas un to konstrukcijas. Ceļam terases, balkonus, lapenes. Ir pieredze Latvijas un Skandināvijas tirgū. Mūsu meistariem ir ilgu gadu pieredze savā jomā. Katram klientam veicam individuālu pieeju radot labāko risinājumu.

Pakalpojumu sniegšanas vieta - visa Latvija.

ZĀĢERIEM.LV

Ugāle, "Eniņi"-1, Ugāles p., Ventspils n., LV-3615
Izvēloties iegādāties rezerves daļas pie mums, jūs iegūsiet::
    ✓ labu kvalitāti par vislabāko cenu; ✓ visas rezerves daļas ir uz vietas noliktavā, pasūtot mūsu interneta veikalā www.zageriem.lv, saņemsiet tās 2-3 dienu laikā; ✓ rezerves daļām dodam garantiju: 6 mēnešus - profesionālai lietošanai, 12 mēnešus - personīgām vajadzībām .

B.A.Wood, koka produkti

Launkalne, Ezera 15, Launkalnes p., Smiltenes n., LV-4718
Apraksts:

Izgatavojam dažāda veida interjera priekšmetus, suvenīrus, balvas, dekorācijas, prezentreklāmas priekšmetus, korporatīvās dāvanas un citus koka izstrādājumus.

Piedāvājam CNC frēzēšanu un lāzergravēšanu. Iespējams izgatavot arī koka produktus pēc jūsu vēlmēm.

IK Excess

Zīlānu 22, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5202
Celtniecības darbi Jēkabpils, bruģēšanas darbi Jēkabpils, labiekārtošana, transporta pakalpojumi, jumiķu darbi, jumtu klāšana. Kokmateriāli Jēkabpils. Brusas, dēļi, vagondēlis, ēvelēšana.

Metal and Wood Constructions, metāla un koka izstrādājumi

Liepāja, LV-3416
Mēs specializējamies::
    ✓ Atkritumu konteineru novietņu ražošanā; ✓ Metāla konstrukciju ražošanā; ✓ Koka konstrukciju ražošanā; ✓ Metāla, koka  konstrukciju uzstādīšanā; ✓ Metāla, koka  Konstrukciju apkopē; ✓ Augstspiediena mazgāšanas pakalpojumi ✓ Veicini atkritumu šķirošanu un otrreizēju pārstrādi; ✓ Ietaupi naudu šķirojot; ✓ Taupi enerģiju un dabas resursus; ✓ Uzlabo pilsētas infrastruktūru; ✓ Atbildīgi šķirojot atkritumus, tie tiek izvesti bez maksas!

Edgara Paltiņa dārza mēbeles, ēku būvniecība

Vaidava, Dārza 4, Vaidavas p., Valmieras n., LV-4228
Apraksts: Edgara Paltiņa koka izstrādājumi Jūsu dārzam. Ļoti plašs pakalpojumu klāsts un iespējas. Dārza mēbeles, mēbeļu tirdzniecība, izgatavošana Valmierā, Valkā, Limbažos, Cēsīs, Smiltenē, Vidzemē. Koka māju, māju būvniecība no pamatiem līdz atslēgai. Celtniecības un remonta darbi. Jumti, jumtu likšana. Māju siltināšana. Pamatu betonēšana. Zāģmateriāli, dēļi.

MV Tara, SIA, Kokapstrāde

Meža 4, Jaunjelgava, Aizkraukles n., LV-5134
Kokapstrāde , kurināmais, kurināmā ražošana, tirdzniecība, vairumtirdzniecība, tara, termiski apstrādāta

Āres J & T, SIA

Sporta 7, Viesīte, Jēkabpils n., LV-5237
Apses, melnalkšņa dēļi, zāģbaļķu iepirkšana, tirdzniecība, kokapstrāde , zāģbaļķu iepirkšana Jēkabpilī Kokapstrāde Jēkabpilī, Viesītē.

Tamed, SIA

Pope, "Meždārzi", Popes p., Ventspils n., LV-3614
Apraksts: Uzņēmums "Tamed" jau 16 gadus darbojas kokapstrādes jomā. Kokmateriāli, zāģmateriāli, kurināmais. Zāģbaļķu iepirkšana. Ir brīvas darba vances.

D.Z. Mežs, SIA

"Lieplejas", Lēdurgas p., Siguldas n., LV-4012
Apraksts: SIA "D.Z. Mežs" dibināts 2012. gadā ar mērķi palīdzēt mežu izstrādāšanā un apkalpošanas servisa nodrošināšanā. Darbus veic galvenokārt Vidzemē, bet klienti ir visā Latvijas teritorijā. Uzņēmums nodarbojas ar mežizstrādi, ražo un tirgo zāģmateriālus un malku.

Energoparks, SIA

"Viesalgi", Snēpeles p., Kuldīgas n., LV-3328
Apraksts: Uzņēmums dibināts 1998. gadā un šobrīd sniedz šādus pakalpojumus: šķeldas ražošana, tirdzniecība un piegāde. Konteineru dienests koksnes atgriezumu savākšanai Kurzemē. Kravu pārvadājumu pakalpojumi Eiropā. Kravas auto un komerctransporta auto riepu remonts. Apauguma novākšana Kurzemē. Pasažieru pārvadājumi pa Baltiju līdz 18 vietām.

Švekers L., individuālā darba veicējs--

"Jaunbērzkalni", Alsviķu p., Alūksnes n., LV-4333
Apraksts: Bīstamo koku un zaru zāģēšana. Arborista (kokkopja) pakalpojumi. Augļu koku kopšana. Koku vainagu veidošana. Galvenokārt sniedz pakalpojumus Vidzemē, Latgalē. Darbus veicam kvalitatīvi, ātri un droši. Kokkopis - arborists ir kvalificēts, profesionāls cilvēks, kas pārzina koku un krūmu stādīšanu, kopšanu, vainagu veidošanu, formēšanu un izzāģēšanu. Strādājam arī ar avārijas gadījumiem pēc vētru postījumiem. Sniedzam pakalpojumus ar kaķu nocelšanu no koka. Sadarbojamies gan ar juridiskām un fiziskām personām.

Superprodukti, veikals

Matīsa 40, Rīga LV-1009
Apraksts:

Nodarbojamies ar izbraukuma tirzniecību un online preču pārdošanu!

RB galdnieks, SIA

Zemnieku 4, Liepāja, LV-3401
Apraksts: RB galdnieks ir kokapstrādes uzņēmums, kas piedāvā kāpņu, virtuves mēbeļu, koka un lamināta mēbeļu izgatavošanu pēc individuāliem risinājumiem.

DIZAINA GALDI, koka mēbeles pēc pasūtījuma

Turpinām strādāt klātienē!
K.Valdemāra 51, Liepāja LV-3401
„DIZAINA GALDI” izgatavo galda virsmas no::

* Ozola * Balzāmpapeles * Kanādas apses * Egles * Gobas * Sarkanās gobas

Par uzņēmumu: „DIZAINA GALDI” nodarbojas ar ekskluzīvu, no viena koka gabala veidotu masīvkoka galdu izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma. Katrs galds ir unikāls ar savu dizainu, krāsu, faktūru un skaidri saskatāmo gadskārtu vijumu. Galdu gatavošanā izmantotie koki ir īpaši izvēlēti un atlasīti, un bieži pat vairākus gadsimtus veci. Tomēr izmantoti tiek vienīgi jau miruši koki. Mēbeļu gatavošanā noderīga parasti ir tikai neliela koka daļa. Koku žāvēšana ilgst vairākus gadus. Tā visa rezultātā, gatavie galdi un citi interjera priekšmeti kalpo paaudzēm ilgi. Dizaina masīvkoka, ozola koka galdi. Dizains. Dizaina Mēbeles.

Flora, SIA

Tērvetes 85, Jelgava, LV-3008
Apraksts: Jūsu idejas un vēlmes, mūsu pieredze, kvalitāte un garantijas! Ģimenes uzņēmums “FLORA” ir dibināts 1991. gadā un ir viens no lielākajiem Latvijā. Klientiem piedāvā pilnu servisu no rasējuma līdz produkta piegādei un uzstādīšanai.
Zāģmateriālu sagatavošana, žāvēšana un koksnes aizsardzība (impregnēšana, piesūcināšana un lakošana) ir pakalpojumi, ko sniedz kokapstrādes uzņēmumi. Dēļus, brusas, latas un līstes, kā arī paletes un taras dēlīšus iespējams iegādāties gatavus daudzās tirdzniecībās vietās. Iespējams pasūtīt konkrēta izmēra un profila izstrādājumus. Tiek realizēti arī kokapstrādes blakusprodukti, kas izmantojami kā biokurināmais.